Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Monikaa odpověděl(a) na Vše o pokožce před 2 týdny

Kokosový olej je moc fajn, používám bio z lékárny www.lekarnalancier.cz/advance-kokosovy-olej-bio-10…

Monikaa odpověděl(a) na Ucpaný nos před 2 týdny

Veru a co mořská voda u dětí máš zkušenost?

Monikaa odpověděl(a) na Vitaminy v těhotenství před 3 týdny

Brala jsem ho už v době, kdy jsme se začli snažit a brala ještě chvíli po porodu.

Monikaa odpověděl(a) na Vitaminy v těhotenství před 3 týdny

Mě paní v lékárně doporučila brát Femibion 1. A co čtu, tak je oblíbený a často braný maminkama. Určitě tím jen můžeš jen prospět.

Monikaa odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 3 týdny

Verčo, myslím, že dobrá volba ;-). Koukám, že jsi vybrala stejný e-shop jak ja

Monikaa odpověděl(a) na estetická klinika před 4 týdny

Na kys.hyaluronové s kombinací botoxu jsem byla v Perfect Clinic. Velká spokojenost jak s personálem, tak se zákrokem a ráda doporučím dál

Monikaa odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 1 měsícem

Stránek, kde koupit na internetu přírodní clipy je plno. Já mám na doporučení kamarádky z clip-in-vlasy.eu. Jsou lidske, takze jak píše i dadusenka,...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: