Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na

Mevyo mám taky v mobilu stažený. Je super v tom, že když doma jen tak ležím a přemýšlím, co bych mohla dělat, tak mrknu tam a vždycky se nějaká...

Holky, poradte prosím nějaké šetrné projímadlo...Babička už 4. den nebyla a už naříká bolesti Děkuji

KajaVesi odpověděl(a) na Hubnutí, cvičení před 6 měsíci

Ahojky Já jsem teď třeba četla hodně dobrých recenzí na cvičení body express Nevím, odkud jste, ale třeba by vás to mohlo zajímat...tady je...

KajaVesi odpověděl(a) na Hydro lifting před 6 měsíci

určitě, body factory je dobrá volba...Já jsem u nich byla na lymfodrenázi je tam moc milý, příjemný a hlavně profesionální personál. Hlavne se...

KajaVesi vytvořil(a) novou diskuzi před 8 měsíci

Allergie - senná rýma

Holky, máte některá zkušenosti s nosníma kapkama Allergodil? Jsou účinné, pomáhají? Jsou to tyto - https://allergodil.drmax.cz/
KajaVesi odpověděl(a) na Zdravá výživa před 8 měsíci

Ahoj všem Dotaz...Užíváte proteinvé nápoje? Pokud ano, jak? Myslím tím kdy...Místo sváči?

KajaVesi vytvořil(a) novou diskuzi před necelou minutou

Rekonstrukce bytu

Dobrý den! Chystam se na rekonstrukci bytového jádra v paneláku...Můžete doporučit spolehlivou firmu? Děkuji

Jasne, souhlas se Sofkou

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: