Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
kaca111 odpověděl(a) na estetická klinika před 4 týdny

Ještě jsem se mrkla na www.dermastar.cz, znovu si prošla co a jak a zajdu si na konzultaci.

kaca111 odpověděl(a) na Vše o vlasech před 1 měsícem

Já jsem si v plesové sezóně nechala prodloužit vlasy metodou clip-in od vlasy-levne. Vypadá to úžasně a přirozeně.

kaca111 odpověděl(a) na estetická klinika před 1 měsícem

Botox, není to nebezpečné? Jak jste po zákroku vypadala?

kaca111 odpověděl(a) na ovesná koupel před 2 měsíci

A k čemu konkrétně ovesnou koupel používáte? Jaký problém máte?

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 3 měsíci

ovesná koupel

Trpím kožním onemocněním, kdy mě svědí celé tělo. Jako doplňkovou léčbu používám ovesnou koupel. Pokožka je po ní krásně hydratovaná a tolik nesvědí.
kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 3 měsíci

hubnutí s výživovým poradcem

Má někdo zkušenost s výživovými poradci ze světa zdraví? Ráda bych zkusila hubnou s odbornou pomocí.
kaca111 zveřejnil(a) nové témapřed 7 měsíci

zoologická zahrada

My jsme letos taky vyrazili do olomoucké zoo. Naše děti nejvíc zajímala mláďata. Letos je jich tam spoustu.

Zoologická zahrada
kaca111 odpověděl(a) na svatba v exotice před 7 měsíci

Ty jejich stránky jsou moc hezké. Určitě musí být celoživotní zážitek mít svatbu třeba na Mauriciu.

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 7 měsíci

estetická klinika

Ráda bych se zeptala na nějakou dobrou estetickou kliniku v Praze. Chci si nechat odstranit vrásky.
kaca111 odpověděl(a) na Svět zdraví před 8 měsíci

Se světem zdraví jsem začala nedávno, mám po úvodní konzultaci. Jsem spokojená s jejich individuálním přístupem. Výživová poradkyně mě do ničeho mě...

kaca111 odpověděl(a) na pobiotika před 9 měsíci

Určitě je koupíš i v lékárně. Není jenom na jejich eshopu, zkus se podívat, pokud u vás máte někde lékárnu blízko.

kaca111 odpověděl(a) na domácí kancelář před 10 měsíci

Tak už jsme s manželem vybrali nábytek pro naši domácí kancelář, bude nám to hezky ladit s obývákem.

kaca111 odpověděl(a) na pobiotika před 10 měsíci

My nedáme dopustit na probiotika od pharmaagency. Vybere si podle věku úplně každý.

kaca111 odpověděl(a) na Nemoci před 10 měsíci

Našla jsem si ho na www.salutempharma.cz, trochu si o něm početla, a dám i na vaše tipy a učitě si ho objednám.

kaca111 zveřejnil(a) nové témapřed 10 měsíci

domácí kancelář

Chceme dělat rekonstrukci obýváku, rádi bychom si v něm udělali menší domácí kancelář. Má někdo tip na kvalitní kancelářské vybavení?

Rekonstrukce bytu
kaca111 odpověděl(a) na Zdravá výživa před necelou minutou

Stránky jsem si prohlédla a rozhodla jsem se ho koupít, je dobré, že také posiluje obranyschopnost organismu.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: