Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
kaca111 odpověděl(a) na ovesná koupel před 2 týdny

A k čemu konkrétně ovesnou koupel používáte? Jaký problém máte?

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 1 měsícem

ovesná koupel

Trpím kožním onemocněním, kdy mě svědí celé tělo. Jako doplňkovou léčbu používám ovesnou koupel. Pokožka je po ní krásně hydratovaná a tolik nesvědí.
kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 1 měsícem

hubnutí s výživovým poradcem

Má někdo zkušenost s výživovými poradci ze světa zdraví? Ráda bych zkusila hubnou s odbornou pomocí.
kaca111 zveřejnil(a) nové témapřed 5 měsíci

zoologická zahrada

My jsme letos taky vyrazili do olomoucké zoo. Naše děti nejvíc zajímala mláďata. Letos je jich tam spoustu.

Zoologická zahrada
kaca111 odpověděl(a) na svatba v exotice před 5 měsíci

Ty jejich stránky jsou moc hezké. Určitě musí být celoživotní zážitek mít svatbu třeba na Mauriciu.

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 5 měsíci

estetická klinika

Ráda bych se zeptala na nějakou dobrou estetickou kliniku v Praze. Chci si nechat odstranit vrásky.
kaca111 odpověděl(a) na Svět zdraví před 6 měsíci

Se světem zdraví jsem začala nedávno, mám po úvodní konzultaci. Jsem spokojená s jejich individuálním přístupem. Výživová poradkyně mě do ničeho mě...

kaca111 odpověděl(a) na pobiotika před 8 měsíci

Určitě je koupíš i v lékárně. Není jenom na jejich eshopu, zkus se podívat, pokud u vás máte někde lékárnu blízko.

kaca111 odpověděl(a) na domácí kancelář před 8 měsíci

Tak už jsme s manželem vybrali nábytek pro naši domácí kancelář, bude nám to hezky ladit s obývákem.

kaca111 odpověděl(a) na pobiotika před 8 měsíci

My nedáme dopustit na probiotika od pharmaagency. Vybere si podle věku úplně každý.

kaca111 odpověděl(a) na Nemoci před 8 měsíci

Našla jsem si ho na www.salutempharma.cz, trochu si o něm početla, a dám i na vaše tipy a učitě si ho objednám.

kaca111 zveřejnil(a) nové témapřed 8 měsíci

domácí kancelář

Chceme dělat rekonstrukci obýváku, rádi bychom si v něm udělali menší domácí kancelář. Má někdo tip na kvalitní kancelářské vybavení?

Rekonstrukce bytu
kaca111 odpověděl(a) na Zdravá výživa před 10 měsíci

Stránky jsem si prohlédla a rozhodla jsem se ho koupít, je dobré, že také posiluje obranyschopnost organismu.

kaca111 odpověděl(a) na Zdravá výživa před 11 měsíci

Začala jsem chodit do posilovny a potřebuji radu - zkušenost s Enzymaxem. Byl mi doporučen na zvýšení výkonnosti a potlačení únavy.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: