Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
kaca111 odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 2 týdny

Clip in znám, objednávám si je u vlasy levně. Mají rychlé dodací lhůty.

Colon Dophilus od www.pharmaagency.cz

Pharma Agency

Výhradní dovozce probiotik řady Dophilus.

Mě na úpravu zažívání pomáhají pobiotika.

zinka Která konkrétní a od koho? před 4 týdny
loader
loader
Attachment
kaca111 odpověděl(a) na Vše o pokožce před 3 měsíci

Stalo se vám, že jste dostaly alergii na krém, který je klasicky z drogerie? Jakou jste potom používaly kosmetiku.

kaca111 odpověděl(a) na domácí kancelář před 4 měsíci

My jsme Fisch Bones koupili v kamenné prodejně MERCURY STAR v Praze. Mají prodejnu i v Ostravě.

kaca111 odpověděl(a) na estetická klinika před 6 měsíci

Ještě jsem se mrkla na www.dermastar.cz, znovu si prošla co a jak a zajdu si na konzultaci.

kaca111 odpověděl(a) na Vše o vlasech před 6 měsíci

Já jsem si v plesové sezóně nechala prodloužit vlasy metodou clip-in od vlasy-levne. Vypadá to úžasně a přirozeně.

kaca111 odpověděl(a) na estetická klinika před 6 měsíci

Botox, není to nebezpečné? Jak jste po zákroku vypadala?

kaca111 odpověděl(a) na ovesná koupel před 7 měsíci

A k čemu konkrétně ovesnou koupel používáte? Jaký problém máte?

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 8 měsíci

ovesná koupel

Trpím kožním onemocněním, kdy mě svědí celé tělo. Jako doplňkovou léčbu používám ovesnou koupel. Pokožka je po ní krásně hydratovaná a tolik nesvědí.
kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 8 měsíci

hubnutí s výživovým poradcem

Má někdo zkušenost s výživovými poradci ze světa zdraví? Ráda bych zkusila hubnou s odbornou pomocí.
kaca111 zveřejnil(a) nové témapřed 12 měsíci

zoologická zahrada

My jsme letos taky vyrazili do olomoucké zoo. Naše děti nejvíc zajímala mláďata. Letos je jich tam spoustu.

Zoologická zahrada
kaca111 odpověděl(a) na svatba v exotice před 12 měsíci

Ty jejich stránky jsou moc hezké. Určitě musí být celoživotní zážitek mít svatbu třeba na Mauriciu.

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 12 měsíci

estetická klinika

Ráda bych se zeptala na nějakou dobrou estetickou kliniku v Praze. Chci si nechat odstranit vrásky.
kaca111 odpověděl(a) na Svět zdraví před 1 rokem

Se světem zdraví jsem začala nedávno, mám po úvodní konzultaci. Jsem spokojená s jejich individuálním přístupem. Výživová poradkyně mě do ničeho mě...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: