Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
kaca111 odpověděl(a) na Prodloužení vlasů před 1 týdnem

Dívala jsem se na jejich stránky, a kterou metodou si chcete nechat prodloužit vlasy kikajdo?

kaca111 odpověděl(a) na potřeby k jezdectví před 1 měsícem

Taky už mám od nich dárky doma. Koupila jsem synovi termo rajtky a bezpečnostní vestu.

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 1 měsícem

kvalitní kufr

Dost často cestuji, kvalitní kufr je pro mě nezbytnost. Kdo má zkušenost?
kaca111 odpověděl(a) na potřeby k jezdectví před 2 měsíci

Děkuji za tip. Hned jsem se na jimuvobchod koukla. Mají tam velký výběr. Určitě tam pořídím pár dárků k vánocům.

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 2 měsíci

potřeby k jezdectví

Dcera chodí do jezdeckého kroužku a potřebuje pár profesionálních věcí. Má někdo tip?

O světě zdraví a jejich výživových poradcích jsem slyšela, zatím jsem k nim nezašla, ale uvažuji o tom.

kaca111 odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 4 měsíci

Clip in znám, objednávám si je u vlasy levně. Mají rychlé dodací lhůty.

Colon Dophilus od www.pharmaagency.cz

Pharma Agency

Výhradní dovozce probiotik řady Dophilus.

Mě na úpravu zažívání pomáhají pobiotika.

zinka Která konkrétní a od koho? před 5 měsíci
loader
loader
Attachment
kikajda Co se týká kvalitních a přírodních probiotik, tak já mám dobré zkušenosti od pharmaagency. před 1 měsícem
loader
loader
Attachment
zuzina Ano, dívala jsem se na www.pharmaaency.cz, mají probiotika pro celou rodinu. Co je pro nás nejdůležitější, že jsou zcela přírodní. před 1 měsícem
loader
loader
Attachment
kaca111 odpověděl(a) na Vše o pokožce před 7 měsíci

Stalo se vám, že jste dostaly alergii na krém, který je klasicky z drogerie? Jakou jste potom používaly kosmetiku.

kaca111 odpověděl(a) na domácí kancelář před 8 měsíci

My jsme Fisch Bones koupili v kamenné prodejně MERCURY STAR v Praze. Mají prodejnu i v Ostravě.

kaca111 odpověděl(a) na estetická klinika před 10 měsíci

Ještě jsem se mrkla na www.dermastar.cz, znovu si prošla co a jak a zajdu si na konzultaci.

kaca111 odpověděl(a) na Vše o vlasech před 10 měsíci

Já jsem si v plesové sezóně nechala prodloužit vlasy metodou clip-in od vlasy-levne. Vypadá to úžasně a přirozeně.

kaca111 odpověděl(a) na estetická klinika před 10 měsíci

Botox, není to nebezpečné? Jak jste po zákroku vypadala?

kaca111 odpověděl(a) na ovesná koupel před 11 měsíci

A k čemu konkrétně ovesnou koupel používáte? Jaký problém máte?

kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 12 měsíci

ovesná koupel

Trpím kožním onemocněním, kdy mě svědí celé tělo. Jako doplňkovou léčbu používám ovesnou koupel. Pokožka je po ní krásně hydratovaná a tolik nesvědí.
kaca111 vytvořil(a) novou diskuzi před 12 měsíci

hubnutí s výživovým poradcem

Má někdo zkušenost s výživovými poradci ze světa zdraví? Ráda bych zkusila hubnou s odbornou pomocí.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: