Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
venduli odpověděl(a) na odstranění vrásek před 1 měsícem

Objednala jsem se u MUDr. Páralové, za týden jsem měla po zákroku.

venduli odpověděl(a) na Svět zdraví před 1 měsícem

Mám po úvodní konzultaci, jsem velmi spokojená s jejich přístupem. Velmi vážně se rozhoduji, že do hubnutí s nimi půjdu.

venduli odpověděl(a) na odstranění vrásek před 1 měsícem

Vůbec se zákroku nebojte. Já absolvovala odstranění vrásek botoxem na klince Dermastar. Paní doktorka Páralová byla velmi šikovná, nic mě nebolelo,...

venduli zveřejnil(a) nové témapřed 1 měsícem

Svět zdraví

Neustále bojuji s nadváhou, hubnout se mě moc nedaří. Dostala jsem tip zajít si do Světa zdraví. Má s ním někdo zkušenost?

Projímadlo
venduli odpověděl(a) na pobiotika před 3 měsíci

Už jsem si koupila. Za jak dlouho mi asi zaberou?

venduli odpověděl(a) na pobiotika před 3 měsíci

Kde prosím nakupujete, mají i kamenné prodejny? Nebo mají pouze eschop.

venduli odpověděl(a) na domácí kancelář před 3 měsíci

Nedávno jsem ve firmě měnila kancelářské židle, jejich služeb jsem využila. Pořídila jsem pět kvalitních a pohodlných židel. Jsme spokojeni. A...

venduli zveřejnil(a) nové témapřed 3 měsíci

pobiotika

Potřebovala bych kvalitní probiotika, má někdo zkušenost?

Projímadlo
venduli odpověděl(a) na Nemoci před 3 měsíci

Kamarádka je s ním také spokojená, problémy rychle ustoupily. Já jsem zcela v pohodě a zatím se nic nevrátilo.

venduli odpověděl(a) na Nemoci před 4 měsíci

Můžu ho jen doporučit, zabral mě asi po týdnu. Doporučila jsem ho i kamarádce, tak jsem zvědavá jestli ji také pomůže.

venduli odpověděl(a) na Zdravá výživa před 5 měsíci

Určitě bude fungovat jak má, jak jsem již psala, po každém cvičení je mi dobře.

venduli odpověděl(a) na Zdravá výživa před 6 měsíci

Můžu doporučit, pravidelně cvičím v posilovně, po Enzymaxu se cítím plná energie, nejsem tak moc unavená a hlavně nemám křeče v nohách.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: