Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
janulina zveřejnil(a) nové témapřed 6 dny

odstranění vrásek

Už delší dobu se rozhoduji pro odstranění vrásek, ale nemám odvahu. botoxem. Zákrok se provádí jehličkami ale já mám strach, že to bude bolet.

Krása a móda
janulina odpověděl(a) na domácí kancelář před 2 měsíci

Můžu doporučit kancelář24h, mám s ní dobré zkušenosti, vybavila jsem si celou domácí kancelář. Opravdu velký výběr všeho co do ní patří.

janulina odpověděl(a) na Nemoci před 2 měsíci

Děkuji, našla jsem si ho na netu, vypadá, že zabere. Objednala jsem si ho a doufám, že se vaginální mykóza nebude opakovat.

janulina odpověděl(a) na Nemoci před 2 měsíci

Po několikaletých problémech se stále se opakujícími vaginálními mykózami jsem dostala doporučení na Enzymax V. Má s ním někdo zkušenost?

janulina odpověděl(a) na Zdravá výživa před 4 měsíci

Tak jsem se na stranky mrkla, určitě si ho pořídím, jenom doufám, že bude fungovat jak píší…

janulina odpověděl(a) na Zdravá výživa před 4 měsíci

Kde se o něm můžu dozvědět více? Mají webové stránky?

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: