Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na

Na krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat mají moc hezky a zajímavě popsáno o řadě fresh. Objednali jsme si granule i konzervy.

Brit Fresh Meat – Krmivo Brit Hledáte kvalitní krmivo pro svého domácího mazlíčka? Dopřejte mu jen to nejlepší v podobě 100% přírodního krmiva Brit. Zajišťujeme prodej krmiva online. krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat
janulina odpověděl(a) na Psí krmení (labrador) před 4 týdny

My kombinujeme Brit granule s konzervami z řady fresh. Našemu pejskovi moc chutnají.

janulina odpověděl(a) na Granule Brit před 2 měsíci

Ty premiovky znám, jsou označené jako půl pytle masa. Našemu pejskovi doslovně jedou.

Zkuste nejkufry, velký výběr jakýchkoliv kufrů. Já mám od nich skořepinový, hodně vydrží.

zuzina Znám nejkufry, vybere si u nich každý. před 4 měsíci
loader
loader
Attachment

Se světem zdraví jsem nakonec do hubnutí šla, podařilo se mě dát dole 8 kg. Jsem spokojená.

janulina odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 8 měsíci

Já si pořizuji clip in u www.vlasy-levne.cz. Mají je z pravých lidských vlasů. Vypadají přirozeně.

janulina odpověděl(a) na Vše o pokožce před 10 měsíci

Kamarádka mi doporučila přírodní kosmetiku. Chemické jsem už nikdy nepoužila.

janulina odpověděl(a) na domácí kancelář před 12 měsíci

Já jsem ho koupila na www.kancelarskezidle.com.

janulina odpověděl(a) na domácí kancelář před 12 měsíci

Já jsem si pořídila krásné a pohodlné kancelářské křeslo Fisch Bones.

janulina odpověděl(a) na estetická klinika před 1 rokem

Nebylo to tak hrozné, trošku to bylo oteklé a udělalo se mě pár drobných modřinek. Vše se za pár dní spravilo.

janulina odpověděl(a) na vložky do bot před 1 rokem

5 hodin? Musím uznat, že to je hodně dlouhá doba.

A jak fungují? To si nedovedu představit.

Hřejivé vložky do bot? To slyším poprvé, nikde jsem je neviděla.

janulina zveřejnil(a) nové témapřed 1 rokem

hubnutí s výživovým poradcem

Já dostala poukaz k vánocům, ještě jsem tam nezašla. Měla bych se první objednat na úvodní konzultaci.

hubnutí s výživovým poradcem

Ortopedické jsou důležité, protože každá noha má nějaký problém a některé se dají spravit.

Tyto vložky používám také a jsem moc spokojená. Ale asi je pravda, že záleží na každém co mu konkrétně na nohu sedne.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: