Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Andyyy odpověděl(a) na Dárek pro muže před 2 měsíci

Já letos kupovala příteli hodinky Bruno Söhnle Nabucco a moc se mu líbily, vlastně teď téměř nenosí jiné :-D

Andyyy zveřejnil(a) nové témapřed 3 měsíci

Clip-in vlasy

Ahoj holky, prosím kdo se vyznáte v clipinech, jaké vlasy pořídit, když chci, aby šly kulmovat, žehlit, popřípadě i nabarvit a nezničily se? Máte...

Clip-in vlasy - zkušenosti
Andyyy vytvořil(a) novou diskuzi před 3 měsíci

Clip-in vlasy - zkušenosti

Ahoj holky, prosím kdo se vyznáte v clipinech, jaké vlasy pořídit, když chci, aby šly kulmovat, žehlit, popřípadě i nabarvit a nezničily se? Máte...
Andyyy odpověděl(a) na Výchova a výcvik pejska před 6 měsíci

Tyjo s tou výšivkou na zádech ta vesta vypadá úžasně, asi už vím, co bude první věc, ketrou si koupím po další výplatě :-D doufám, že pak na našeho...

Andyyy zveřejnil(a) nové témapřed 6 měsíci

Výchova a výcvik pejska

Ahoj, dostala jsem od přítele k narozeninám pejska (německého boxera), je to od první chvíle naše zlatíčko, ale jakmile dojde na výcvik, tak úplně...

Pejsci
Andyyy vytvořil(a) novou diskuzi před 6 měsíci

Pejsci

Vše o pejscích
Andyyy odpověděl(a) na Padání vlasů - co s tím? před 7 měsíci

Ahoj, to je zvláštní, když ani netušíš příčinu… No určitě bych koupila nějaké šampóny proti padání vlasů, ale občas ani ty nepomůžou, takže bych se...

Andyyy odpověděl(a) na Kabelky před 9 měsíci

Ta vypadá super!! Děkuju moc za tip.

Andyyy zveřejnil(a) nové témapřed 9 měsíci

Kabelky

Ahoj holky, poradíte mi prosím, kde sehnat pěknou kabelku do práce? Obešla jsem všechny Hmka, orsay i u Bati jsem byla a nic jsem...

Kabelky
Andyyy vytvořil(a) novou diskuzi před 9 měsíci

Kabelky

Ahoj holky, poradíte mi prosím, kde sehnat pěknou kabelku do práce? Obešla jsem všechny Hmka, orsay i u Bati jsem byla a nic jsem...

S dodáním je to jednoduché, vždycky jsme měli zásilku doma za chvilku a nikdy jsme za dopravu neplatili, což je super - podrobněji je to tady:...

My kupujeme granule značky Husse a pejsek vypadá, když jí, spokojeně a chutnají mu, takže myslím, že můžu doporučit :-D mimochodem tam mají právě...

Není zač, hodně štěstí.

Zdravím, já jsem z Brna, takže to asi uplně nevyjde, ale být tebou nezkouším to v diskuzích, tady se to hrozně snadno přehlídne a ani mně se skoro...

Andyyy odpověděl(a) na Kam s dětmi v Praze před 1 rokem

My jsme taková procházková rodina a jestli můžu něco doporučit, tak zajít na výlet k Velké Americe, musí se tam děti hodně hlídat, ale ten výhled za...

Andyyy odpověděl(a) na Zničené nehty před 1 rokem

Řešila jsem stejný problém. Po porodu jsem začala mít problém s kvalitou nehtů (třepení a lámání) a navíc mi začaly více padat vlasy. V lékárně mi...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: