Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na

Jojo, to chápu, ale není se vůbec čeho bát, mrkni sem, tady to je vše vysvětlené: www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vyse…

Souhlas, zjistit příčinu toho padání je často opravdu důležitý, nebo aspoň mně to pomohlo, cca rok zpět jsem měla stejný problém a taky jsem...

dadusenka odpověděl(a) na Kabelky před 6 měsíci

Odtud jsem letos ségře kupovala jednu plesovou kabelku a kvalita úplně super, je nadšená!

dadusenka odpověděl(a) na Kam s dětmi v Praze před 10 měsíci

Já beru děti občas na brusle, to baví skoro každé dítě a prostoru je na to v Praze hodně.

dadusenka zveřejnil(a) nové témapřed 10 měsíci

Sirup po očkování ANO nebo NE?

Zkoušel někdo sirup po očkování - Vakcinal? Všude o něm slyším, nebo čtu a chtěla bych jít do něčeho opravdu osvědčeného, tak pokud máte zkušenost,...

Máte někdo zkušenost se sirupem po očkování?
dadusenka vytvořil(a) novou diskuzi před 10 měsíci

Máte někdo zkušenost se sirupem po očkování?

Zkoušel někdo sirup po očkování - Vakcinal? Všude o něm slyším, nebo čtu a chtěla bych jít do něčeho opravdu osvědčeného, tak pokud máte zkušenost,...
dadusenka odpověděl(a) na Zničené nehty před 1 rokem

Super vitamíny. Za sebe moc doporučuji. Měla jsem velké problémy s vlasy a nehty, zkoušela jsem všechno možné (od babských rad až po různé doplňky...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: