Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
dadusenka odpověděl(a) na Kabelky před 3 týdny

Odtud jsem letos ségře kupovala jednu plesovou kabelku a kvalita úplně super, je nadšená!

dadusenka odpověděl(a) na Kam s dětmi v Praze před 5 měsíci

Já beru děti občas na brusle, to baví skoro každé dítě a prostoru je na to v Praze hodně.

dadusenka zveřejnil(a) nové témapřed 5 měsíci

Sirup po očkování ANO nebo NE?

Zkoušel někdo sirup po očkování - Vakcinal? Všude o něm slyším, nebo čtu a chtěla bych jít do něčeho opravdu osvědčeného, tak pokud máte zkušenost,...

Máte někdo zkušenost se sirupem po očkování?
dadusenka vytvořil(a) novou diskuzi před 5 měsíci

Máte někdo zkušenost se sirupem po očkování?

Zkoušel někdo sirup po očkování - Vakcinal? Všude o něm slyším, nebo čtu a chtěla bych jít do něčeho opravdu osvědčeného, tak pokud máte zkušenost,...
dadusenka odpověděl(a) na Zničené nehty před 9 měsíci

Super vitamíny. Za sebe moc doporučuji. Měla jsem velké problémy s vlasy a nehty, zkoušela jsem všechno možné (od babských rad až po různé doplňky...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: