Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
dadusenka odpověděl(a) na Granule Brit před 4 hod. (49 min.)

Já mám doma 3 pejsky (retrívra, kokřici a jezevčíka) a všem kupuju Brit care. Zatím nejlepší granule co jsme zkoušeli, pejsci nemají žádné průjmy,...

dadusenka odpověděl(a) na Krmivo před 4 týdny

My krmíme poslední 3 roky Britem (teď už Brit Premium by Nature) a za nás je to rozhodně jednička co se poměru cena/kvalita týče. Navíc nedávno...

dadusenka odpověděl(a) na Dárek pro muže před 5 měsíci

Můj manžel ode mě dostane za týden k narozeninám taky hodinky :-D to je prostě klasika, která nikdy nezklame - naopak! Budu mu dávat tyhle Invicta...

dadusenka odpověděl(a) na Mastné vlasy - co s tím? před 6 měsíci

Zdravím a zkoušela jste třeba přemýšlet nad příčinou? Čím by takový potíže mohly být způsobeny? třeba nadměrným stresem atp. To je většinou nejlepší...

dadusenka odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 6 měsíci

Určitě je důležité pořídit vlasy pravé - lidské, protože ty jedině jdou upravovat teplem a mýt, s umělými je to v tomhle horší a navíc si myslím, že...

dadusenka odpověděl(a) na Padání vlasů - co s tím? před 10 měsíci

Jojo, to chápu, ale není se vůbec čeho bát, mrkni sem, tady to je vše vysvětlené: www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vyse…

dadusenka odpověděl(a) na Padání vlasů - co s tím? před 10 měsíci

Souhlas, zjistit příčinu toho padání je často opravdu důležitý, nebo aspoň mně to pomohlo, cca rok zpět jsem měla stejný problém a taky jsem...

dadusenka odpověděl(a) na Kabelky před 12 měsíci

Odtud jsem letos ségře kupovala jednu plesovou kabelku a kvalita úplně super, je nadšená!

dadusenka odpověděl(a) na Kam s dětmi v Praze před 1 rokem

Já beru děti občas na brusle, to baví skoro každé dítě a prostoru je na to v Praze hodně.

dadusenka zveřejnil(a) nové témapřed 1 rokem

Sirup po očkování ANO nebo NE?

Zkoušel někdo sirup po očkování - Vakcinal? Všude o něm slyším, nebo čtu a chtěla bych jít do něčeho opravdu osvědčeného, tak pokud máte zkušenost,...

Máte někdo zkušenost se sirupem po očkování?
dadusenka vytvořil(a) novou diskuzi před 1 rokem

Máte někdo zkušenost se sirupem po očkování?

Zkoušel někdo sirup po očkování - Vakcinal? Všude o něm slyším, nebo čtu a chtěla bych jít do něčeho opravdu osvědčeného, tak pokud máte zkušenost,...
dadusenka odpověděl(a) na Zničené nehty před 2 roky

Super vitamíny. Za sebe moc doporučuji. Měla jsem velké problémy s vlasy a nehty, zkoušela jsem všechno možné (od babských rad až po různé doplňky...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: