Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Vendali zveřejnil(a) nové témapřed 4 měsíci

Okna

Ahoj dámy, zajímalo by mě jak u vás probíhalo vyměňování oken... mám z toho docela strach. budeme měnit staré dřevěné okna za plastové profily...

Výměna oken
Vendali vytvořil(a) novou diskuzi před 4 měsíci

Výměna oken

Ahoj dámy, zajímalo by mě jak u vás probíhalo vyměňování oken...  mám z toho docela strach. budeme měnit staré dřevěné okna za plastové profily...
Vendali zveřejnil(a) nové témapřed 5 měsíci

Termoska

Já můžu doporučit tuto termosku eshop.tescoma.cz/sport-termoska-se-zamkem-constant… měla jsem ji na podzim na běhání a drží...

termoska
Vendali odpověděl(a) na Celulitida před 10 měsíci

Ahoj, zajímalo by mě jestli když bych podstoupila liposukci stehen tak mi to vyhladí celulitidu? Chtěla bych jít sem www.medicomclinic.cz...

Ahoj, my kupujeme Amanovy pro citlivé zažívání a vše v pořádku. Ještě záleží na co má citlivé zažívání.

Vendali odpověděl(a) na Odpolední kafíčko před 1 rokem

Ahojky holky, jak se jmenuje taková ta konvička na kávu, dělala mi v tom kávu moje babička ze slovenska, ta to měla z maďarska, a už si nemůžu...

Z nějakého důvodu se neukázaly odkazy, to vůbec netušíte o čem mluvím! Tak posílám znovu Zdravím odkud máte příbory? Máte je všechny jednoho...

Vendali zveřejnil(a) nové témapřed 1 rokem

Stolování, jídelní příbory, sety...

Zdravím odkud máte příbory? Máte je všechny jednoho druhu, nebo více různých, jak se tak k vám dostaly tak je používáte? Já teď totiž zjistila, že...

Recepty a vaření

Čistička vzduchu při alergiích

Ahojte všichni. Chtěla by jsem se zeptat na názory a zkušenosti. Moje dcera má časté alergie. Je to hrůza, moc mě to trápí a ji ještě víc. řešíme je...

Zdraví
Vendali odpověděl(a) na Odpolední kafíčko před 1 rokem

Rovnou bych chtěla vyhodit první téma diskuze: Máte šikovné ručičky? Já bych si o sobě ráda myslela, že jo Nejvíce nápadů na rukovýrobu mě napadá...

Odpolední kafíčko

Pojďme si popovídat u odpoledního kafíčka

Povídání u kafíčka
Vendali odpověděl(a) na Hubnutí, cvičení před 1 rokem

Já jezdím na koloběžce, teď v letních měsících je to paráda a zapojíš vážně celé tělo

Vendali má nový hlavní obrázek profilu. před 1 rokem

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: