Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Vendali odpověděl(a) na Odpolední kafíčko před 2 měsíci

Ahojky holky, jak se jmenuje taková ta konvička na kávu, dělala mi v tom kávu moje babička ze slovenska, ta to měla z maďarska, a už si nemůžu...

Z nějakého důvodu se neukázaly odkazy, to vůbec netušíte o čem mluvím! Tak posílám znovu Zdravím odkud máte příbory? Máte je všechny jednoho...

Vendali zveřejnil(a) nové témapřed 2 měsíci

Stolování, jídelní příbory, sety...

Zdravím odkud máte příbory? Máte je všechny jednoho druhu, nebo více různých, jak se tak k vám dostaly tak je používáte? Já teď totiž zjistila, že...

Recepty a vaření
Vendali zveřejnil(a) nové témapřed 4 měsíci

Čistička vzduchu při alergiích

Ahojte všichni. Chtěla by jsem se zeptat na názory a zkušenosti. Moje dcera má časté alergie. Je to hrůza, moc mě to trápí a ji ještě víc. řešíme je...

Zdraví
Vendali odpověděl(a) na Odpolední kafíčko před 4 měsíci

Rovnou bych chtěla vyhodit první téma diskuze: Máte šikovné ručičky? Já bych si o sobě ráda myslela, že jo Nejvíce nápadů na rukovýrobu mě napadá...

Vendali zveřejnil(a) nové témapřed 4 měsíci

Odpolední kafíčko

Pojďme si popovídat u odpoledního kafíčka

Povídání u kafíčka
Vendali odpověděl(a) na Hubnutí, cvičení před 4 měsíci

Já jezdím na koloběžce, teď v letních měsících je to paráda a zapojíš vážně celé tělo

Vendali má nový hlavní obrázek profilu. před 6 měsíci

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: