Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Lenouch odpověděl(a) na vložky do bot před 2 týdny

Já moc, objednala jsem si víc značek a nejvíc mi sedly tyto, ono to chce vyzkoušet, protože každý má tu nohu jinou.

Lenouch odpověděl(a) na Krematorim pro zvířata před 1 měsícem

Ano Ivi mám, loučila jsem se tu se svým pejskem Áronem. Jestli vás tato smutná událost také čeká, tak se určitě obraťte na krematorium zvířat Praha,...

Lenouch zveřejnil(a) nové témapřed 1 měsícem

vši

Co se vám prosím nejvíc osvědčilo na vši ? Existuje i něco šetrnějšího bez silikonů ?

Vši
Lenouch vytvořil(a) novou diskuzi před 1 měsícem

Vši

Co se vám prosím nejvíc osvědčilo na vši ? Existuje i něco šetrnějšího bez silikonů ?
Lenouch odpověděl(a) na vložky do bot před 1 měsícem

Nejvíc se mi zatím osvědčily tyhle...

Lenouch vytvořil(a) novou diskuzi před 2 měsíci

Eko plínečky

Existují něco jako ekologické plenky ?
Lenouch odpověděl(a) na Krematorim pro zvířata před 2 měsíci

Ano Ivi existuje. Já mám osobní zkušenost s tímto krematoriem www.krematoriumzviratpraha.cz/

Lenouch zveřejnil(a) nové témapřed 2 měsíci

vložky do bot

Ahoj Ivčo, mám odzkoušené vložky do bot seax a vtr. Dají se sehnat na vseproboty.cz, kde mají obrovský výběr vložek do bot

Vložky do bot
Lenouch zveřejnil(a) nové témapřed 2 měsíci

Vybavení salónu

Existuje něco jako poradce pro vybavení kosmetických salónů ? Nejlepší by bylo, kdyby mi potom i na ty přístroje proškolil zaměstnance.

Vybavení salónu
Lenouch vytvořil(a) novou diskuzi před 2 měsíci

Vybavení salónu

Existuje něco jako poradce pro vybavení kosmetických salónů ? Nejlepší by bylo, kdyby mi potom i na ty přístroje proškolil zaměstnance.
Lenouch odpověděl(a) na Hydro lifting před 3 měsíci

Děkuji moc za tip, měsíc zpátky mamka na ošetření v body factory byla a nemohla si to vynachválit .

Lenouch zveřejnil(a) nové témapřed 4 měsíci

Umělé mléko

Najde se tu nějaká maminka, co nekojí a její dítě je na umělém mléku ? Měla bych pár otázek.

Děti a rodina
Lenouch zveřejnil(a) nové témapřed 6 měsíci

Hydro lifting

Pěkný den, mohl by mi někdo doporučit, kam zajít na hydro lifting v Praze ? Potřebovala bych poradit, protože bych na toto ošetření chtěla poslat...

Hydro lifting Praha
Lenouch vytvořil(a) novou diskuzi před 6 měsíci

Hydro lifting Praha

Pěkný den, mohl by mi někdo doporučit, kam zajít na hydro lifting v Praze ? Potřebovala bych poradit, protože bych na toto ošetření chtěla poslat...
Lenouch zveřejnil(a) nové témapřed 6 měsíci

Hubnutí, cvičení

Ahoj, chtěla bych se sebou začít něco dělat, takže jsem si nechala sestavit jídelníček a ještě bych chtěla připojit nějakou aktivitu. Může mi někdo...

Cvičení
Lenouch vytvořil(a) novou diskuzi před 6 měsíci

Cvičení

Ahoj, chtěla bych se sebou začít něco dělat, takže jsem si nechala sestavit jídelníček a ještě bych chtěla připojit nějakou aktivitu. Může mi někdo...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: