Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
kikajda odpověděl(a) na Prodloužení vlasů před 4 týdny

Taky se chystám nechat si prodloužit vlasy na plesovou sezónu. Určitě s vlasy-levne.

kikajda odpověděl(a) na potřeby k jezdectví před 1 měsícem

Chodím s dětmi do jezdeckého kroužku, tip na jimuvobchod je pro mě super. Hned jsem objednala pár drobností. Slíbili, že balík přijde do vánoc.

Na www.svet-zdravi.cz doporučují si nechat u nich udělat základní diagnostiku organismu.

kikajda odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 4 měsíci

Já si u vlasy-levne prodlužuji vlasy metodou tape.

kikajda odpověděl(a) na vložky do bot před 11 měsíci

Dívala jsem se na tyto vložky. Nezkoušela jsem je, ale když to tady čtu, tak je vyzkouším.

kikajda odpověděl(a) na vložky do bot před necelou minutou

Mě zaujalo, že mají vložky i ortopedické, ty potřebuju.

Nevím, zda jste vánoční večírek zvládli, ale pokud by jste chtěli pořádat silvestrovský, můžu doporučit www.incatering.cz.

zuzina Nakonec jsme ten vánoční večírek stihli, a dokonce s incateringem. Kolegyně z práce mě ho doporučila. Byli jsme velmi spokojeni. před 1 rokem
loader
loader
Attachment
kikajda odpověděl(a) na domácí kancelář před 1 rokem

Na stránky jsem koukla, výběr mají velký. Hned jsem objednala. Dobré je, že doprava je zdarma.

kikajda odpověděl(a) na domácí kancelář před 1 rokem

Můj syn si přeje k vánocům herní židli k PC. Máte někdo tip?

kikajda odpověděl(a) na odstranění vrásek před 1 rokem

Také bych ráda absolvovala vyplnění vrásek botoxem. Chtěla bych se zeptat Jak jste dlouho na zákrok od objednání čekala?

kikajda odpověděl(a) na Vše o vlasech před 1 rokem

Já si aplikaci domluvila na jejich pobočce. Vlasy mě i navlnili.

kikajda odpověděl(a) na Vše o vlasech před 1 rokem

S www.vlasy-levne.cz jsem si nechala prodloužit vlasy metodou Keratin. S výsledkem jsem maximálně spokojená.

kikajda odpověděl(a) na pobiotika před 1 rokem

Mám problém s dráždivým tračníkem a s tím spojené poblémy se zažíváním, dlouho jsem hledala něco přírodního a kvalitního co by mě problému zbavilo....

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: