Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
kikajda odpověděl(a) na Prodloužení vlasů před 2 měsíci

Určitě si je prodloužím metodou clip-in. Clipy se jednoduše nasazují i sundávají. Výsledek je moc hezký.

kikajda odpověděl(a) na Prodloužení vlasů před 3 měsíci

Taky se chystám nechat si prodloužit vlasy na plesovou sezónu. Určitě s vlasy-levne.

kikajda odpověděl(a) na potřeby k jezdectví před 3 měsíci

Chodím s dětmi do jezdeckého kroužku, tip na jimuvobchod je pro mě super. Hned jsem objednala pár drobností. Slíbili, že balík přijde do vánoc.

Na www.svet-zdravi.cz doporučují si nechat u nich udělat základní diagnostiku organismu.

kikajda odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 6 měsíci

Já si u vlasy-levne prodlužuji vlasy metodou tape.

kikajda odpověděl(a) na vložky do bot před 1 rokem

Dívala jsem se na tyto vložky. Nezkoušela jsem je, ale když to tady čtu, tak je vyzkouším.

kikajda odpověděl(a) na vložky do bot před 1 rokem

Mě zaujalo, že mají vložky i ortopedické, ty potřebuju.

Nevím, zda jste vánoční večírek zvládli, ale pokud by jste chtěli pořádat silvestrovský, můžu doporučit www.incatering.cz.

zuzina Nakonec jsme ten vánoční večírek stihli, a dokonce s incateringem. Kolegyně z práce mě ho doporučila. Byli jsme velmi spokojeni. před 1 rokem
loader
loader
Attachment
kikajda odpověděl(a) na domácí kancelář před 1 rokem

Na stránky jsem koukla, výběr mají velký. Hned jsem objednala. Dobré je, že doprava je zdarma.

kikajda odpověděl(a) na domácí kancelář před 1 rokem

Můj syn si přeje k vánocům herní židli k PC. Máte někdo tip?

kikajda odpověděl(a) na odstranění vrásek před 2 roky

Také bych ráda absolvovala vyplnění vrásek botoxem. Chtěla bych se zeptat Jak jste dlouho na zákrok od objednání čekala?

kikajda odpověděl(a) na Vše o vlasech před 2 roky

Já si aplikaci domluvila na jejich pobočce. Vlasy mě i navlnili.

kikajda odpověděl(a) na Vše o vlasech před 2 roky

S www.vlasy-levne.cz jsem si nechala prodloužit vlasy metodou Keratin. S výsledkem jsem maximálně spokojená.

kikajda odpověděl(a) na pobiotika před 2 roky

Mám problém s dráždivým tračníkem a s tím spojené poblémy se zažíváním, dlouho jsem hledala něco přírodního a kvalitního co by mě problému zbavilo....

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: