Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Bohdula odpověděl(a) na domácí kancelář před 3 měsíci

Fisch Bones jsem si taky pořídila. Kancelářské křeslo chci mít hlavně pohodlné, ale aby taky dobře vypadalo.

Bohdula odpověděl(a) na domácí kancelář před 7 měsíci

idle se líbí i manželovi, takže jsme přiobjednali ještě jednu Dxracer židli.

Bohdula odpověděl(a) na domácí kancelář před 7 měsíci

Syn bude mít narozeniny, jeho přáním je herní židle k PC. Dala jsem na vaše tipy a objednala jsme Dxracer.

Bohdula odpověděl(a) na pobiotika před 8 měsíci

Když máš dobré vyprazdňování a konzistenci stolice, tak se ti neudělají hemeroidy. Mám to vypozorované, netlačíš tolik a máš po problému.

Bohdula odpověděl(a) na pobiotika před 8 měsíci

Colonfit znám mamka ho jí na zažívání a aniž by to plánovala pomohl jí dokonce na hemeroidy.

Bohdula odpověděl(a) na Celulitida před 8 měsíci

O těchhle jsem slyšela právě. Chápu dobře, že prokrvují pokožku, ale nemají v sobě nějaké látky, které by se uvolňovaly do pokožky.

Bohdula vytvořil(a) novou diskuzi před 9 měsíci

celulitida

Ráda nosím legíny jak na denní nošení tak na sport. Nedávno jsem slyšela o anticelulitidních. Vyzkoušel je někdo?
Bohdula odpověděl(a) na estetická klinika před 10 měsíci

A jaký zákrok se chystáte podstoupit? Já se dívala na jejich stránky a zajímá mě odstranění vrásek.

Bohdula zveřejnil(a) nové témapřed 11 měsíci

svatba v exotice

Doporučila bych vám se podívat na www.yachtwed­ding.cz. Na svatby v exotice se specializují.

svatba v exotice
Bohdula vytvořil(a) novou diskuzi před 11 měsíci

Zoologická zahrada

Chceme navštívit některou ze zoologických zahrad na Moravě. Rozhodujeme se mezi Ostravou a Olomoucí. Má někdo tip do které?

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: