Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Bohdula odpověděl(a) na Granule Brit před 1 měsícem

Našemu pejskovi jsme koupili granule od Britu z řady Premium by Nature. Mají vysoký podíl masa.

Zašla jsem si do světa zdraví na konzultaci a koupila jsem si pod stromeček k nim poukaz. Už se těším.

Taky se rozhoduji zda jít do hubnutí se světem zdraví.

Bohdula odpověděl(a) na domácí kancelář před 10 měsíci

Fisch Bones jsem si taky pořídila. Kancelářské křeslo chci mít hlavně pohodlné, ale aby taky dobře vypadalo.

Bohdula odpověděl(a) na domácí kancelář před 1 rokem

idle se líbí i manželovi, takže jsme přiobjednali ještě jednu Dxracer židli.

Bohdula odpověděl(a) na domácí kancelář před 1 rokem

Syn bude mít narozeniny, jeho přáním je herní židle k PC. Dala jsem na vaše tipy a objednala jsme Dxracer.

Bohdula odpověděl(a) na pobiotika před 1 rokem

Když máš dobré vyprazdňování a konzistenci stolice, tak se ti neudělají hemeroidy. Mám to vypozorované, netlačíš tolik a máš po problému.

Bohdula odpověděl(a) na pobiotika před 1 rokem

Colonfit znám mamka ho jí na zažívání a aniž by to plánovala pomohl jí dokonce na hemeroidy.

Bohdula odpověděl(a) na Celulitida před 1 rokem

O těchhle jsem slyšela právě. Chápu dobře, že prokrvují pokožku, ale nemají v sobě nějaké látky, které by se uvolňovaly do pokožky.

Bohdula vytvořil(a) novou diskuzi před 1 rokem

celulitida

Ráda nosím legíny jak na denní nošení tak na sport. Nedávno jsem slyšela o anticelulitidních. Vyzkoušel je někdo?
Bohdula odpověděl(a) na estetická klinika před 1 rokem

A jaký zákrok se chystáte podstoupit? Já se dívala na jejich stránky a zajímá mě odstranění vrásek.

Bohdula zveřejnil(a) nové témapřed 1 rokem

svatba v exotice

Doporučila bych vám se podívat na www.yachtwed­ding.cz. Na svatby v exotice se specializují.

svatba v exotice
Bohdula vytvořil(a) novou diskuzi před 2 roky

Zoologická zahrada

Chceme navštívit některou ze zoologických zahrad na Moravě. Rozhodujeme se mezi Ostravou a Olomoucí. Má někdo tip do které?

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: