Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
karolinakaja odpověděl(a) na Dárek pro muže před 4 měsíci

Já dávala doposud k narozkám všechno možné, od pásku a lístků na koncert oblíbené kapely, přes hodinky až po zájezd… tohle se těžko radí, přeci jen...

Tyjo to vypadá moc zajímavě, navíc to do Prahy mám relaticně blízko...už jsem se i koukala na ty stránky a moc mě to zaujalo, ještě si o tom zkusím...

karolinakaja odpověděl(a) na Clip-in vlasy před 5 měsíci

Mám zkušenost jen s pravými clipy a neměnila bych - neničí se a péče o ně není vůbec náročná - 1 až 2x za měsíc umýt šamponem a kondicionérem, který...

karolinakaja zveřejnil(a) nové témapřed 5 měsíci

Mastné vlasy - co s tím?

Dobrý den, mám problém, že se mi šíleně rychle mastí vlasy, takže bych si je musela mýt každý den, aby vypadaly aspoň chvíli normálně… no samozřejmě...

Rychle se mastící vlasy
karolinakaja vytvořil(a) novou diskuzi před 5 měsíci

Rychle se mastící vlasy

Dobrý den, mám problém, že se mi šíleně rychle mastí vlasy, takže bych si je musela mýt každý den, aby vypadaly aspoň chvíli normálně… no samozřejmě...
karolinakaja odpověděl(a) na Výchova a výcvik pejska před 8 měsíci

Zdravím, já vždycky při výcviku dbám na to, aby se pejsek soustředil a věděl, co po něm chci, za co ho chválím a za co ho odměňuji. Dělám to nějak...

Jee tak to mockrát děkuji za tip, už to zkouším po několikáté a nikdy z toho nakonec nic nebylo, takže to určitě zkusím, supr :-D

karolinakaja zveřejnil(a) nové témapřed 1 rokem

Někdo na kosmetiku nebo nákupy v Praze?

Ahoj, nechtěla byste některá někdy zajít na kosmetiku, nehty, jít nakupovat a udělat si takový holčičí den? Přestěhovala jsem se nedávno do Prahy a...

karolinakaja vytvořil(a) novou diskuzi před 1 rokem

Ahoj, nechtěla byste některá někdy zajít na kosmetiku, nehty, jít nakupovat a udělat si takový holčičí den? Přestěhovala jsem se nedávno do Prahy...
karolinakaja odpověděl(a) na Kam s dětmi v Praze před 1 rokem

My si každý třetí víkend chodíme zahrát do Galaxy laser game arény a hrozně nás to baví, normálně to chytlo i mě s manželem :-D Děti se při tom...

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: