Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
IvaH Toto téma zahájil(a) IvaH před 3 měsíci
Tento tip kosmeetiky používám několik let, protože je složením mnohe mšetrnější než ty klasické chemické co se prodávají. Akorát ji teda spíš objednávám, protože u nás v drogerii tu značku co používám nemají, takže klidně mrkni na www.alpik.cz mají poměrně velký výběr.
Odpovědi na toto téma:
IvaH
IvaH Lenouch: u šampónů jsem si všimla toho, že se mi tolik nevymývá barva a neelektrizují mi vůbec vlasy, což byl můj běžný problém po použití klasického šamponu. před 1 měsícem
loader
loader
attachment
KajaVesi
KajaVesi A je tato kosmetika opravdu dobrá? Protože jak píšeš - na trhu je toho docela dost, ale kvalita teda nic moc. Jako já jsem na Alpík kosmetiku četla jen ty nejlepší recenze, ale byla bych ráda za názor toho, kdo ji kupuje a může třeba i srovnat s jinou kosmetikou... před 2 měsíci
loader
loader
attachment
Lenouch
Lenouch Jakou konkrétněji používáš jestli bych se mohla zeptat ? Všimla sis třeba nějakého rozdílu konkrétně u šampónu ? Četla jsem právě, že by vlasy měly být jemnější, měly by jít líp rozčesat, neměly by elektrizovat atd před 2 měsíci
loader
loader
attachment
Musíte se připojit do diskuze, abyste mohla přispívat do tohoto tématu.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: