Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Marketkaak Toto téma zahájil(a) Marketkaak před 3 měsíci
Zdravím, chtěla bych se zeptat na Váš názor na granule Brit - máte je někdo ozkoušeny? Popřípadně jestli ne, tak které jiné granule Vašim zvířátkům chutnají? Já do teď našim pejskům většinu času vařila a občas k tomu koupila nějaké granule z běžných obchodů s potravinami... značky jsem moc neřešila, přiznám se, že jsem vybírala spíš podle ceny a chtěla bych to teď změnit, jelikož nastupuji po mateřské do práce a na vaření zvlášť ještě pro zvířátka bohužel nezbyde tolik času, hledám tím pádem nějaké opravdu kvalitní granulky, které by samy o sobě dokázaly dát pejskovi vše co potřebuje a hlavně aby chutnaly, předem díky za tipy, budu moc ráda!

Odpovědi na toto téma:
zuzina
zuzina Brit granule neznám, ale dost se o nich píše a diskutuje, tak je vyzkoušíme. před 4 týdny
loader
loader
attachment
venduli
venduli Brit z řady Premium našemu pejskovi pomohly s jeho horším zažíváním a dokonce se mu po nich zlepšuje srst. před 1 měsícem
loader
loader
attachment
janulina
janulina Ty premiovky znám, jsou označené jako půl pytle masa. Našemu pejskovi doslovně jedou. před 1 měsícem
loader
loader
attachment
kaca111
kaca111 Dívala jsem se na www.krmivo-brit.cz, máme staršího pejska a chceme, aby měl kvalitní krmivo. Granule Premium by Nature se mě líbí.
před 1 měsícem
loader
loader
attachment
Bohdula
Bohdula Našemu pejskovi jsme koupili granule od Britu z řady Premium by Nature. Mají vysoký podíl masa. před 1 měsícem
loader
loader
attachment
Verča
Verča Trávení se mi upravilo po pár dnech, ikdyž si musel taky zvyknout na tu změnu. před 2 měsíci
loader
loader
attachment
Monikaa
Monikaa Po jaké době je u psa zlepšení? před 2 měsíci
loader
loader
attachment
Verča
Verča Brity kupujeme taky, taky jsme bohužel začali až potom, co měl hafan problémy s trávením...naštěstí se to upravilo. před 2 měsíci
loader
loader
attachment
jarculinaa
jarculinaa My jsme přešli na konzervy Mono Protein. Dělají mu dobře na citlivé zažívání. před 2 měsíci
loader
loader
attachment
nikolamola
nikolamola Pokud přecházíte z vařené stravy pouze na granulky, doporučuju mrknout na značku Carnilove. Jejich gr. Obsahují opravdu hodně masa, což je pro pejska jedině dobře, tak by mohly sednout My jejich granule našim dvěma kokřicím dáváme už pár let a neplánujeme měnit.
před 3 měsíci
loader
loader
attachment
karolinakaja
karolinakaja
Já se přidávám s Britem… máme starší ovčandu s velmi citlivým zažíváním a hledali jsme měsíc, co pro ní bude dobré. Nakonec jsme zakotvili u Brit Premium by Nature Sensitive Lamb a chutnají jí, nedráždí nijak bříško, bobky jsou v normě… spokojenost.
před 3 měsíci
loader
loader
attachment
dadusenka
dadusenka Já mám doma 3 pejsky (retrívra, kokřici a jezevčíka) a všem kupuju Brit care. Zatím nejlepší granule co jsme zkoušeli, pejsci nemají žádné průjmy, nenadýmají se...Mají různé druhy (pro pejsky s nadváhou, s citlivým trávěním, hypoalergenní,... ) takže mi vyhovuje že každemu koupím, co nejvíc potřebujou. Nedá se to vůbec srovnat s granulemi ze supermarketu, kde 15kg stojí 300Kč...Tákovéhle granule... Zobrazit více před 3 měsíci
loader
loader
attachment
Andyyy
Andyyy Já jsem do teď kupovala taky spíš obyčejnější granulky - naši pesani se totiž můžou užrat po čemkoli, tak jsem to nějak extra neřešila, každopádně to byla chyba. Poslední týden jsem toho o stravě dost přečetla na netu a jen a jen lituju, že jsem to neudělala dřív, supermarketovky už rozhodně dál ne!
před 3 měsíci
loader
loader
attachment
Musíte se připojit do diskuze, abyste mohla přispívat do tohoto tématu.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Kde to vře?

Error: No articles to display

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: