Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na
Andyyy Toto téma zahájil(a) Andyyy před 1 měsícem
 Dobrý den, dcera slaví na konci března narozeniny a chceme jí koupit vysněného labradora. Pejska jsme v rodině nikdy neměli, tak bych se ráda poptala na krmení, jestli jsou značky, které byste třeba určitě (ne)doporučili atp., jelikož musím přiznat, že toho je na trhu opravdu dost a už se v tom opravdu začínám ztrácet... celkově budu moc ráda za jakýkoli tip/radu/ zkušenost :-)
Odpovědi na toto téma:
janulina
janulina My kombinujeme Brit granule s konzervami z řady fresh. Našemu pejskovi moc chutnají. včera
loader
loader
attachment
Lucinak
Lucinak Kvalitní granule jsou základ. Zvláště u labradora je pak vhodné přidávat i něco na dobrý růst a zpevnění kloubů. před 2 týdny
loader
loader
attachment
Andyyy
Andyyy Děkuji mockrát za všechny tipy, koukala jsem na značky na netu a vypadá to moc dobře! Teď už jen vybrat které :-D
před 4 týdny
loader
loader
attachment
karolinakaja
karolinakaja Já krmím obě naše psí trdla kombinací granule + občas konzervy a vyhovuje to takhle mně i jim moc. Co se značek týče, žádnou negativní zkušenost s krmivem nemám, jelikož jsem si oba pejsky brala z útulku a pořád o té doby jedeme na stejných kuřecích Brit Premium by Nature. Poměr cena/ kvalita moc fajn, sedly hned bez jakýchkoli problémů a hlavně jim chutnaj, takže určitě ani měnit neplánujem.
před 1 měsícem
loader
loader
attachment
dadusenka
dadusenka Zdravím, my doma máme právě 7-mi letého labradora a co se stravování týče, kupujeme tyhle Carnilove Fresh carnilove.cz/cs/produkty/psi/fresh-dry/fresh-chick… U nás jednoznačně nejlepší granule, které jsme kdy zkoušeli, složení 80% masa, zbytek jablko, dýně, mrkev... prostě paráda!

Holistické krmivo pro psy a kočky

Carnilove jsou krmiva navržená s respektem k původní přirozenosti psů.

před 1 měsícem
loader
loader
attachment
Marketkaak
Marketkaak Já krmím většinou jen granulemi a myslím, že pejskům vůbec nic nechybí. Pokud vyberete kvalitní granulky ne jen podle reklam v televizi, ale především podle složení, myslím že není co řešit! Jediné co, tak za odměnu občas uvařím kuře, masíčko smíchám s rýží a po tom se tedy můžou uslintat :-D
před 1 měsícem
loader
loader
attachment
Musíte se připojit do diskuze, abyste mohla přispívat do tohoto tématu.

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: