Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na

Online nakupování s cashback portálem PlnaPenezenka.cz

Pojem cashback se skloňuje na internetu čím dál častěji. Co znamená? Zjednodušeně to, že získáte část peněz zpět z vašich online nákupů. A ruku na srdce - kdo v dnešní době ještě nenakupuje na e-shopech?


Registrujte se ještě dnes a získejte na týden dvojnásobné odměny než všichni ostatní 

Populárním cashback portálem je PlnaPenezenka.cz. Stačí se zaregistrovat a můžete hned začít nakupovat. S portálem spolupracuje přibližně 500 e-shopů a nové stále přibývají. Nakoupíte a po zaplacení se vám část peněz vrátí na váš uživatelský účet u Plné Peněženky. Je to opravdu jednoduché a stačí vám běžná uživatelská znalost internetu. Výše cashbacku se pohybuje až do 15 %. To už může být poměrně slušná částka, pokud nakupujete častěji. Za částku 10 000 Kč, kterou v průběhu roku můžete na e-shopech poměrně snadno utratit, aniž byste zbytečně rozhazovali, získáte zpět až 1 500 Kč.

Po jednoduché registraci se můžete porozhlédnout, v jakém e-shopu nakoupíte. Je dost pravděpodobné, že v seznamu e-shopů najdete i nějaké své oblíbené. Portál totiž spolupracuje i s takovými giganty jako jsou AliExpress, Tchibo, Bonprix, Mall, Ebay, Zoot, Kasa, Notino, CountryLife či Zoohit.

Těšte se na bonusy

Na Plné peněžence vás čekají příjemné bonusy. Prvním je hned ten vstupní v hodnotě 50 Kč. Další přicházejí průběžně, podle toho, jaká zrovna probíhá akce. Pro nově registrované to může být o něco vyšší odměna po určitou dobu od registrace, potěší i další motivující akce, během kterých získáte na svůj účet peněz více. Stačí se přihlásit k odběru newsletteru a budete o všem vědět jako první. Jak se tedy přes tento cashback portál nakupuje?

  • Po přihlášení se pomocí tlačítka „Přejít do obchodu" prokliknete z PlnaPenezenka.cz na vybraný web
  • Po vstupu na web provedete objednávku
  • Poté můžete očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz
  • Své odměny si můžete nechat zdarma zaslat na váš bankovní účet

Které e-shopy doporučujeme?

Sklizeno.cz

Nákupy jídla na internetu získávají na popularitě. A proto na Plná Peněženka nechybí ani obchody s jídlem a zdravou výživou. Sklizeno je obchodem plným chutných a zdravých potravin, surovin a specialit. Kromě trvanlivých jsou zde hojně zastoupeny i ty čerstvé. Nakupte a ochutnejte dobroty z Česka i zahraničí. Na Sklizeno máte pohromadě pekárnu, cukrárnu, zeleninu, ovoce, sýry, řeznictví, svět nápojů, dietní potraviny, čerstvé saláty, bagety i hotové pokrmy. Nakrmíte sebe, své blízké i svoji spižírnu spolu s ledničkou. A co je důležité, nebudete se muset bát původu potravin. S Plnou Peněženkou ušetříte na Sklizeno až 3,5 % z vašich nákupů.

Answear.cz

Kde se na internetu obléct a obout? Třeba na Answear.cz. Kvalitní móda, boty a doplňky více než 200 světových značek pro dospělé i děti vás zaměstnají s výběrem klidně na dlouhé hodiny. Tento multibrandový obchod s módou svou činnost zahájil v roce 2014 a brzy se stal známým pojmem. Těšit se můžete na expresní odeslání zboží do 24 hodin či na poštovné zdarma při nákupu nad 700 Kč. Díky nákupu na Answear přes portál Plná Peněženka získáte zpět 3 % z ceny objednávky. A je jedno, zda pořídíte věci ve výprodeji nebo v běžné nabídce.

Bonprix

Dalším skvělým ochodem s módou, který již má letitou tradici, je Bonprix. Nabízí stylové a krásné oblečení za skvělé ceny. Tím to ale nekončí. E-shop nabízí i dekorace, nábytek a bytový textil, nechybí ani zboží téměř za hubičku. Při nákupu přes cashback portál Plná Peněženka získáte zpět až 4,5 % z vaší útraty. Při oblékání celé rodiny a zkrášlování vašeho domu tak ušetříte poměrně zajímavou částku. 

      

 

Ohodnotit
(1 )
Pro vložení komentáře se prosím přihlašte a pokud nemáte heslo prosím zaregistrujte se"

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.


Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: