Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na

Hračky pro dospělé se nemají za co stydět

Dlouhé zimní večery přímo vybízí k trávení více času v ložnici. Spánek je samozřejmě potřeba také, ale milostné hrátky s partnerem vám dodají energie a dobré nálady rozhodně víc. Zvlášť, když si je trochu zpestříte. 

Hračky pro dospělé se nemají za co stydět shutterstock

O erotických pomůckách slyšel určitě už každý, ale vyzkoušeli jen někteří. Často za to může spíše obava z jejich nákupu, než nechuť je zkusit. Stydíme se jít do sexshopu a vybírat a odpovídat na dotazy prodavače, navíc co kdyby nás někdo viděl. A tak se zbytečně, jen kvůli vlastním obavám a studu, ochuzujeme o skvělé sexuální zážitky. Pokud po nějaké té hračce pro dospělé toužíte, můžete zvolit jednodušší cestu. Pro začátek zkuste sexshop, na kterém můžete vše prohlížet a vybírat erotické pomůcky z pohodlí domova a diskrétně, nikdo vás neruší ani se neptá, co sháníte a jak může pomoc. 

Možná na první pohled budete překvapeni, co všechno vlastně jde koupit a na co všechno použít. Začněte spíše od klasických pomůcek, jako jsou třeba  vibrátory. Jejich nabídka je široká, liší se materiálem, barvou i velikostí, ale nemusíte chvátat a vše si můžete v klidu přečíst a prohlédnout. Na pár kliknutí pak snadno objednáte a už se jen těšíte, až vám doručí balíček až ke dveřím. Nemusíte mít strach, že balík převezme třeba soused nebo zůstane na poště, sortiment erotických pomůcek je vždy zabalen diskrétně a nijak nepoznáte, co balík obsahuje. Tedy, dokud ho nerozbalíte, a to už můžete udělat za zavřenými dveřmi. 

 

První krok bývá vždy ten nejtěžší a platí to i při výběru sexuální hračky. Pokud nechcete nakupovat přes internet, budete muset vyrazit do kamenné prodejny. Dobrým krokem je také vyrazit ve dvou spolu s partnerem, budete se cítit jistěji a příjemněji a navíc si vyberete spolu. Zkuste se připravit předem a představit si, jak nákup probíhá, pomůže vám to se studem. Jak to vypadá třeba na prodejně Eroticstore.cz si můžete prohlédnout doma v křesle a osobní návštěva už pro vás bude hračka. Také je možné si online zboží předem vybrat a prohlédnout a pak jít najisto a na prodejně si rychle jen koupit a odejít. Byla by to ale škoda. Opravdu se není čeho bát, je to zboží jako každé jiné a prodavači jsou profesionálové, kteří rádi pomohou i poradí s výběrem. S použitím si pak jistě už poradíte s partnerem sami. 

 

 

Ohodnotit
(0 )
Pro vložení komentáře se prosím přihlašte a pokud nemáte heslo prosím zaregistrujte se"

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.


Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: