Časopis pro ženy Lady.cz vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
vydává W.D.A. Czech, s.r.o.
  • Najdete nás i na

Přizvěte k vánočnímu pečení a vaření pomocníky od Conceptu. Hotovo bude raz dva

Čas letí jako voda a za chvíli opět zaťukají na dveře Vánoce. A až se zeptají, zda máte napečeno a navařeno můžete s klidem říct, že ano. Pokud totiž máte schopné asistenty, jde vše rychle a hladce.

Z nabídky české značky Concept si stačí jen vybrat, její kuchyňské spotřebiče jsou moderní, mají množství chytrých vychytávek a přípravu pokrmů tak dokážou velmi usnadnit a také zrychlit. 

Kuchyňský planetární robot MOMENTO RM5000

Zvládne různé druhy těst, včetně třených a kynutých, a to díky sadě metel, motoru s příkonem 650 W, šesti rychlostmi provozu a s funkcí PULSE. To vše s důmyslnou moderní technologií planetárního míchání, která suroviny skvěle promíchá a připraví na další zpracování. A-metla je určena na třená těsta a krémy. Je opatřena gumovou stěrkou, která během míchání stírá hmotu i ze stěn nádoby a ještě lépe tak suroviny promíchá. Balónová metla skvěle vyšlehá nejen šlehačku nebo krém, ale například i 4 bílky do pevného sněhu a to během pouhé minuty. Hnětací metla zase pohodlně zpracuje až 1,1 kg kynutého těsta na buchty či vánočku. Tento praktický robot se ovšem nehodí jen na pečení. Má také mlýnek na maso se třemi výměnnými nástavci pro různou hrubost mletí, mixér se skleněnou tepluvzdornou nádobou o objemu 1,5 l s dokonale těsnícím víkem a sadu struhadel. Kromě standardní 4litrové nerezové mísy s víkem, které zaručí, že suroviny při zpracovávání zůstanou na svém místě, patří k jeho základnímu příslušenství i stejně velká mísa plastová. K robotu dostanete jako dárek kuchařku se spoustou inspirativních receptů. Cena: 4.499 korun.

Elektrický ruční šlehač SR3380

Vmžiku se stane nepostradatelným pomocníkem, kterého už nepustíte z ruky. A to nejen o Vánocích. Jeho šlehací metly a hnětací háky jsou totiž delší než normálně, takže se s nimi pohodlně dostanete do všech vysokých mís. Šlehačku, krémy, žloutkovou pěnu, řídké těsto, ale i těsto třené, kynuté nebo perníkové s ním připravíte velmi snadno.  Šlehač má 5 rychlostí, 400 W silný motor a tlačítko pro pohodlné vyjmutí metel. Rozhodně ale zaujme také designem, který je nejen krásný, ale také ergonomický. Cena: 999 korun.

Ruční šlehač s otočnou mísou SR3140

Hlavní předností je šlehací mísa s víkem, o kterou je doplněna standardní výbava v podobě dvou šlehacích metel a dvou hnětacích háků. Háky i metly jsou extra dlouhé, takže s nimi pohodlně a rychle připravíte nejen kynuté, třené, perníkové těsto nebo palačinkové těsto, ale tak šlehačku, jakýkoli krém, žloutkovou pěnu nebo sníh. Ruční šlehač má ergonomický tvar, 5 rychlostí, tlačítko pro snadné vyjmutí metel i háků a bezpečnostní pojistku. Cena: 1.199 korun.  

Tyčový mixér TM4750 a TM4751 PRESSITO 

Má vytříbený design a také praktickou odnímatelnou celokovovou nerezovou nohu, chopper o objemu 500 ml, 800 ml velkou mixovací nádobu s víčkem, odnímatelnou šlehací metlu a praktický držák na zeď. Snadno si tak poradí se všemi úkony, které jsou kolem vánočního pečení a vaření třeba. Tyčový mixér disponuje funkcí Turbo a jeho výhodou je mimo jiné plynulost regulace otáček a nízká hlučnost. Šlehat, mixovat, sekat nebo drtit je díky ergonomicky tvarované rukojeti naprostá hračka. Cena: 1 299 korun, k dostání v bílé a černé verzi.

Smoothie maker SM3390-3 s mlýnkem (i na mák) a chopperem

V jeho základním příslušenství jsou kromě 3 mixovacích nádob na výrobu smoothie i mlýnek a chopper. A to je u tak malého přístroje vážně něco a díky této multifunkčnosti je vhodný i do malých domácností. Chopper o objemu 1,2 litru snadní přípravu pomazánek, majonéz, ale i sekání masa nebo drcení ledu. Kávu, ořechy, koření, bylinky a dokonce i mák rád zpracuje mlýnek se speciálním tříštivým nožem. Všechno namele a rozdrtí čerstvě, najemno i nahrubo. A pokud dostanete o vánocích chuť na koktejl, můžete ho připravit v mixovací nádobě se snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení – 2krát o objemu 570 ml a 1krát o objemu 400 ml. Všechny nádoby mixéru jsou vyrobeny z BPA tritanu, nádobky určené k výrobě smoothie jsou doplněné o pítko ve víčku s těsněním, které zabrání vytečení. Smoothie maker je k dispozici v barvě černé SM3390, bílé SM3391, červené SM3392 a zelené SM3393 za 1.999 korun. 

Digitální kuchyňské váhy s funkcí hodin, minutky a budíku VK5710, VK5711 a VK5712

Zvážíte na nich vše, co budete potřebovat, a to až do neuvěřitelných 15 kilo. Mají 4 jednotky vážení – g/kg/oz/lb, odvažují po 1 gramu a funkce Tara, neboli dovažování, je pro ně samozřejmostí. Navíc hladký povrch je nejen elegantní a odolný, ale snadno se i udržuje a čistí. Váhy jsou vybaveny LCD displejem, snadno se ovládají pomocí dotykových tlačítek a po použití se sami vypnou.  A když je zrovna nebudete využívat k vážení, poslouží díky funkci hodin, minutky a budíku skvěle také jako designové hodiny do kuchyně. Jsou k dostání v nerezovém (VK5710), bílém (VK5711) a černém (VK5712) provedení. Cena: 399 korun.

9+1 multifunkční hrnec CK9090 s formou na bábovku

Multifunkční hrnec obohatí vánoční stůl nejen o fantastickou bábovku, na kterou má přímo určenou formu a hravě ji zvládne za 50 minut, ale i o čokoládové fondue nebo grilovanou rybu. Kromě již zmíněné formy na bábovku má totiž tento hrnec i speciální vnitřní nádobu na vaření z nepřilnavého keramického povrchu, která umožňuje připravit jídlo jen s minimálním množstvím tuku a bez rizika připálení. Jeho maximální kapacita je 4 litry a teplotu lze nastavit od 80 do 240 °C. Zvládne vaření, dušení, smažení, pečení, vaření v páře, fritování nebo pomalé vaření a zastane i práci přenosného grilu. Cena: 2.999 korun.

Elektrické struhadlo ES1000 SALAD FRESH

Domácí strouhanka je určitě jiná liga než ta koupená. A právě k její přípravě se báječně hodí elektrické struhadlo. Díky pěti vyměnitelným struhadlům s ním ale rychle a téměř bez práce nakrájíte nebo nastrouháte i oříšky, tvrdý sýr nebo jakoukoli zeleninu. A pokud si budete chtít připravit pravé domácí hranolky, tak to také není žádný problém. Elektrické struhadlo je snadno rozebíratelné a jeho složení je naprosto intuitivní. Jednotlivá struhadla jsou vyrobena z kvalitního nerezu a lze je bez problému mýt v myčce. Cena: 1.499 korun. 

Více o produktech na www.my-concept.cz

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ohodnotit
(0 )
Pro vložení komentáře se prosím přihlašte a pokud nemáte heslo prosím zaregistrujte se"

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.

Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí:

Internetový magazin pro moderní ženy s tématy z oblasti krásy, zdraví, rodiny, vztahů, nakupování a mnoho dalšího.

Užitečné informace, rady a návody pro všechny, které chtějí být v obraze.


Facebook

Lady můžete najít rovněž na oblíbeném Facebooku. Neváhejte a zařaďte se mezi ty, kterým už se naše stránky líbí: